ÎN ATENȚIA TUTUROR CETĂȚENILOR COMUNEI PADEȘ
      Vă informăm că în data de 16.02.2017, începând cu orele 12:30, la sediul Căminului Cultural din satul Călugăreni, va avea loc o întâlnire cu cetățenii comunei Padeș, la care vor participa lucrători ai APIA Gorj.
      În cadrul acestei întâlniri vor fi prezentate prevederile legislative și procedurale aplicabile fermierilor din comuna Padeș, precum și gestionarea corespunzătoare a campaniei de primire a cererilor unice în anul 2017, în vederea absorbției de fonduri naționale și europene derulate prin Agenția de Plăți și Intervenție în Agricultură.