ANUNȚ RECRUTARE EXPERȚI ELECTORALI ȘI OPERATORI DE CALCULATOR
     Autoritatea electorală permanentă, Filiala Sud - Vest Oltenia, continuă campania de recrutare a persoanelor interesate să facă parte din corpul experților electorali sau să participe la alegeri, în calitate de operatori de calculator ai birourilor secțiilor de votare. Vă prezentăm în continuare materiale de informare pentru corpul experților electorali și operatorilor de calculator:
Material de informare C.E.E
Material de informare operatori de calculator
     Mai multe informații, puteți afla la numărul la telefon: 0253223767, sau pe adresa de e-mail: bj.gorj@roaep.ro.
autoritatea-electorala-permanenta-465x390