Pades_jud_GorjsiglaEvidenta populatiei 3
ANUNȚ IMPORTANT
     Informăm toți cetățenii comunei Padeș că începând cu data de vineri, 10 martie 2017, comuna Padeș își schimbă arondarea pe linie de evidență a persoanelor de la Direcția Publică Comunitară Locală de Evidență a Persoanelor Tîrgu Jiu la Serviciul Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor Tismana.
    Menționăm că persoanele domiciliate în comuna Padeș care au depus sau vor depune până pe data de joi, 09.03.2017, cereri pentru eliberarea actului de identitate la Direcția Publică Comunitară Locală de Evidență a Persoanelor Tîrgu Jiu, își vor ridica tot de la acest serviciu actele de identitate solicitate.
     De asemenea, începând cu data de vineri, 10.03.2017, persoanele domiciliate în comuna Padeș, vor depune cereri pentru eliberarea actului de identitate (carte de identitate) la Serviciul Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor Tismana și își vor ridica tot de la acest serviciu actele de identitate solicitate.
29.02.2017