Anunț
    Primăria Comunei Padeş organizează concurs de ocupare a funcțiilor contractuale de execuție, vacante de şofer, gradul I, studii medii şi şofer, gradul I, studii generale în compartimentul gospodărire, din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Padeș, judeţul Gorj.
ANUNȚ CONCURS OCUPARE FUNCȚII VACANTE CONTRACTUALE DE EXECUȚIE
CBU0041BsiglaPades_jud_Gorj
27.02.2017
Rezultatul probei scrise
20.02.2017
10.02.2017
Anunț
     Primăria comunei Padeș organizează concurs de ocupare a funcției contractuale de execuție temporar vacantă de inspector de specialitate, studii superioare în compartimentul agricultură, fond funciar și agricultură, din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Padeș.

ANUNȚ CONCURS OCUPARE FUNCȚIE TEMPORAR VACANTĂ CONTRACTUALĂ DE EXECUȚIE
CBU0041B
19.09.2017
05.10.2017
Rezultatul probei scrise
Rezultatul probei interviu
17.10.2017
Rezultate finale
Anunț
     Primăria comunei Padeș organizează concurs de ocupare a funcției contractuale de execuție vacantă de referent, grad II, studii superioare în compartimentul urbanism, din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Padeș.

ANUNȚ CONCURS OCUPARE FUNCȚIE VACANTĂ CONTRACTUALĂ DE EXECUȚIE
CBU0041B